Nowy Ekspert Paragraf Styl!

Zgodnie z zapowiedziami Paragraf Styl rozpoczyna współpracę z ekspertami i starannie wyselekcjonowanymi blogerami z różnych dziedzin STYL.

W tym tygodniu przedstawiamy

HANIA GARBARCZYK KLUJEW

autorka bloga

.

Ekspert sama o sobie:

„Mój blog to miejsce w którym daję upust swoim myślom. Znaleźć tutaj można ciut o naszym życiu, które pragnę doprowadzić do poziomu slow. Kochamy podróże, więc relacjonujemy naszym czytelnikom to, co zobaczyliśmy i co nas zachwyciło. Jestem przede wszystkim żoną Tomka i dającą sobie prawo do popełniania błędów mamą Mikołaja. Zaraz potem pasjonatką piękna, z zamiłowania amatorką fotografowania. Uwielbiam odkrywać nowe dziedziny życia i chwilę potem spełniać się w nich. Tutaj dzielę się tym, co mnie otacza, co inspiruje, frustruje i zachwyca.”

Piękna szata graficzna, regularne wpisy, oryginalne zdjęcia – to wszystko odróżnia Dookoła nas od innych blogów. Prowadzone z pasją i przekonaniem, szczerze o sobie, życiu i rodzinie.

Blog dostępny jest bezpośrednio pod adresem: https://www.dookolanas.pl/

Autorka wykorzystuje najnowsze technologie i kontaktuje się, że swoimi czytelnikami za pomocą Instagrama i Facebooka.

2017 rok zapowiada:

„Rok 2017 to rok w którym dużo tematów poświęconych będzie mamie, kobiecie, będzie o jej pasjach, marzeniach i jej przestrzeni. Zapowiada się też „w drodze”, więc każdy nasz nowo odkryty zakątek będziemy Wam pokazywać na zdjęciach i opisywać w subiektywnych postach. To blog o mamie, rodzinie, kobiecie, dla mam, kobiet, dla rodzin!”

Już niedługo posty na naszym portalu!

 

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Proszę przepisać kod